לקוחות יקרים בחול המועד פסח נהיה בחופשה החל מ 22.4.2024 ועד 30.4.24 הזמנות ישלחו החל מ 1.5.2024 חג שמח וכשר
לקוחות יקרים בעקבות המלחמה ייתכן ויהיו עיכובים בימי אספקת ההזמנות בתקווה לימים טובים יותר ושקטים.
ראשי    /    ציוד וריהוט משרדי – כיצד בוחרים?
ציוד וריהוט משרדי – כיצד בוחרים?
 בחירה של ציוד משרדי ושל ריהוט משרדי נכונים עבור העסק, איננה רק רכישה של שולחנות מחשב, כלי כתיבה ומיכון משרדי, כי אם החלטה עבור האווירה והדימוי המשודרים על ידי העסק, הן בפני עובדיו, והן בפני הזירה העסקית. הדגש כיום בזירת העסקים, מתמקד במיתוג ויחסי ציבור, והבדלת החברה וערכיה בשוק תחרותי. מעט מחשבה עבור ציוד משרדי נכון, יכולה להשפיע בצורה מאוד ניכרת על דימוי החברה, ועל עוצמת המותג אותו היא מייצגת.

על מנת לבלוט בזירה העסקית, חברות נלחמדות על ייחודיות, ומיתוג מקבל ביטוי בכל דבר, ומקדם את העסק גם באמצעות ציוד משרדי בסיסי כמו מעטפות וניירת ממותגת, ואף במוצרים בסיסיים יותר כמו חותמות אישיות. מלבד לכך, הציוד המשרדי משפיע על אופן העבודה והאווירה במשרד. משרד המאובזר במדפסות לייזר, מקרנים חשמליים ואביזרי מחשוב איכותיים, משדר יוקרה ומקצועיות, במיוחד כאשר מדובר בציוד משרדי של מותגים מוכרים. זאת מעבר לייעול העבודה ושיפור תפוקת העובדים, המושגים באמצעות השימוש בציוד טכנולוגי מתקדם.

ציוד משרדי נכון, מסייע לעובדים לבצע את עבודתם ביעילות. אספקה מחושבת של כלי כתיבה, קלסרים ואפיל לוחות שנה, יש בה המון מבחינת ההשפעה על סביבת ותנאי העבודה של העובד, כאשר ציוד משרדי מתייחס גם למצרכים הבסיסיים למטבחון המשרדי. כיום, ניתן לשכור את שירותיהן של חברות המספקות את כל הציוד המשרדי על סוגיו השונים, ומאפשרות הזמנה מקוונת באמצעות אתרי האינטרנט שלהן.

ריהוט משרדי מתקשר אף הוא לסביבת העובד, וגם למיתוג העסק ותדמיתו הציבורית. לכל עסק קיים ה"אני מאמין" שלו, אשר בא לידי ביטוי במובנים שונים, ואשר ניתן להביאו לידי ביטוי בעיצוב חזותי, וכך להבליט את מאפייני החברה הייחודיים. עיצוב משרד מתבסס בד"כ על קווים נקיים וישרים וגוונים סולידיים ומונוטוניים, המשדרים מקצועיות ומעמד עסקי. כמו כן, קיימת העדפה עבור ריהוט מודולרי גדול היקפים, אשר ניתן למלא באמצעותו חללים גדולים בהתאם לצרכים המשתנים עם הזמן. עם זאת, רצוי לבחון כל עסק לגופו, ולהקדיש מחשבה לבחירה של ריהוט משרדי נוח ויעיל, בעיצוב שמתאים לאופי העסק.

בחירה של שולחנות מחשב או שולחנות עבודה, לא רק משדרת איכויות מסוימות, כי אם נקשרת ישירות לנוחות העובד, ומכאן גם לדעותיו ורגשותיו כלפי מקום העבודה. עובד אשר מבצע את עבודתו בסביבת עבודה נוחה, תוך שימוש בציוד משרדי מגוון ונגיש, נהנה יותר ומפיק יותר מביצוע עבודתו.

ציוד משרדי וריהוט משרדי הם למעשה כרטיס הביקור של העסק, כאשר מגיעים עובדים חדשים או לקוחות פוטנציאליים. נקודה זו חשובה, כאשר בוחרים בציוד הרצוי ובספקי הסחורה המתאימים. רצוי לבחור בחברות אספקה המציעות אחריות למוצריהן, ושהינן בעלות שם מוכר בתחום, וכמובן, לבחור בריהוט משרדי ובציוד משרדי המתאימים לאופי ומיתוג העסק.  

הובלת ציוד ורהוט משרדי נקבעת בנפרד למחיר המוצר המופיע באתר

מבצעים
אתר מאובטח
zap
zap
יצירת קשר
המסגר 78 ת"א פינת ישראל ב"ק 1 הוראות הגעה ב Waze ישראל בק 1 תל אביב משלוח דואר : ת.ד 51318 תל אביב 6713812
035620518
Copyright © 2024 all rights reserved | נבנה ע"י לוגייט טכנולוגיות